Gadżety TEMPUR w sam raz na Nowy Rok! – KomfortSnu.pl

Atrakcyjnie niskie ceny na gadżety TEMPUR w sam raz na Nowy Rok! TEMPUR w podróży a może TEMPUR w domu? jaki jest Twój nowy plan na spędzenie czasu?

Jesteś wielbicielem dalekich podróży? Lubisz spędzać czas odkrywając nowe zakątki lądu? Czy też odwrotnie, uwielbiasz spędzać czas w domowym zaciszu? Przy kominku z książka w ręku lub filiżanką gorącej herbaty?        Dla każdego z Was Tempur przygotował atrakcyjne gadżety które pozwolą komfortowo i wygodnie spędzić czas bez względu na to gdzie jesteś.

Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku polecamy:

Zestaw podróżny TEMPUR, który z pewnością doda komfortu każdej wycieczce. Zestaw składa się z podróżnego materaca – nakładki w rozmiarze 70x200x3,5 cm oraz poduszki podróżnej, zapakowanych w wygodną i poręczną torbę. Wykonany z materiału Tempur zapewni natychmiastowy relaks i odpowiednie podparcie.

 

 

 

SalonSnu.pl/ zestaw podróżny-Tempur

Aby wygodnie mijała podróż proponujemy Nakładkę samochodową TEMPUR Car Comforter, która uprzyjemni jazdę samochodem w bliskie i dalekie trasy. Zawarty w niej materiał termoelastyczny redukuje drgania co sprawia, że mięśnie mniej odczuwają trudy podróży. Szczególnie docenią ją osoby spędzające wiele godzin za kierownicą. Nakładka posiada regulowana część która może swobodnie byc przesuwana w górę lub w dół tak, aby dopasować się do Twoich pleców.

 

 

 

SalonSnu.pl/ nakładka Car Comforter-Tempur

Dogodnym gadżetem każdego domatora jest wygodna poduszka Tempur Maru Maru, która uprzyjemni spędzany czas poprawiając komfort siedzenia. Okrągła, lekka i bardzo wygodna, wykonana z materiału Tempur. Doskonała w dziecięcych pokojach lub jadalni oraz we wszystkich miejscach, gdzie zbiera się rodzina. Dostępna w różnych wariantach kolorystycznych do wyboru.

 

 

 

SalonSnu.pl/poduszka Maru Maru-Tempur

 

 

Wszystkie wymienione akcesoria oraz więcej znajdziesz na naszej stronie: SalonSnu.pl/akcesoria-Tempur

Zapraszamy również do naszego salonu Komfort Snu w Galerii Dom i Wnętrze w Bydgoszczy, jesteśmy na parterze oraz I piętrze:
SalonSnu.pl/kontakt

 

  Opublikowano