Puchowe otulenie- wybieramy kołdrę – KomfortSnu.pl

Za oknem coraz bardziej zimowo… Jak uzbroić się i przygotować się na ten niezbyt przyjemny dla nas czas? Nic bardziej prostszego jak zaopatrzyć się w dobrej jakości zestaw pościelowy, który wprowadzi nas w błogi stan ciepłego otulenia i pomoże nam przetrwać zimę.

Kołdra… Jak znaleźć tą odpowiednią wśród szerokiej oferty dostępnych produktów? Postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego.

Kołdry puchowe… wiele o nich słyszeliśmy, wykonane z dobrej jakości puchu są lekkie, ciepłe i puszyste. Jak zimowa warstwa puchu otulają nas i grzeją miękkim wypełnieniem dając poczucie komfortowego ciepła. Kołdry puchowe to najwyższa jakość, kojarzona z wysokim standardem, zdecydowanie najlepsza opcja na zimowe noce.

Kołdry puchowe- wykonane z wysokiej jakości puchu gęsiego to nie tylko dobra izolacja termiczna ale przede wszystkim termoaktywna. Kołdry puchowe nie dopuszczają do przegrzewania się, oddychają i pozwalają na swobodny przepływ powietrza.

Są lekkie, sprężyste-pozwalają na długo zachować swój pierwotny kształt, czego nie posiadają kołdry z pierza. Kołdry puchowe są gęsto przeszywane tworząc komory dzięki, którym puch się nie przesuwa a kołdra nie ulega odkształceniom.

Są antyalergiczne, nie uczulają! Kołdry wykonane z puchu są starannie selekcjonowane, puch jest ręcznie oddzielany od piór w bardzo restrykcyjnych warunkach procesu dezynsekcji. Tylko czysty puch, jest gwarancją czystości i nieskazitelności.

Co jest gwarantem dobrej jakości puchu? Czym się kierować przy wyborze kołdry? Przede wszystkim- wagą. Dobrej jakości kołdra powinna być lekka, w dotyku nie powinna mieć ostrych krawędzi czyli mieszaniny piór z puchem. Nie da się ukryć również, iż dobra kołdra kosztuje. Za niską ceną ukryta jest niewątpliwie zła jakość- niskiej jakości puch, nierzadko mieszany z piórami, jest nieoczyszczony- brak procesu dezynsekcji, który może być przyczyna różnego rodzaju uczuleń.

Jak dbać o kołdrę puchową? Każdą kołdrę bez względu na rodzaj wypełnienia zaleca się co kilka miesięcy odświeżyć. W przypadku kołder z puchu nie polecamy czyszczenia na własną rękę. Sprawdzonym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firm zajmujących się czyszczeniem. Ma to istotne znaczenie szczególnie dla alergików.

Kołdra puchowa Moonline- wyjątkowo lekkie, najczęściej wybierane kołdry. Wypełnienie stanowi w 90% polski biały puch gęsi, a pokrycie zewnętrzne 100% niemiecki batyst bawełniany. Dostępne w 3 wariantach izolacji cieplnej do wyboru: Light, Medium i Warm. 

Kołdra puchowa Crystal- lekka, elegancka, dla najbardziej wymagających klientów. Wypełnienie stanowi 100% polski biały puch gęsi. Pokrycie zewnętrzne to 100% niemiecki batyst bawełniany. Dodatkowo seria Crystal została ozdobiona haftowanym, niebieskim- znakiem firmowym Paradies. Dostępne w 3 wariantach izolacji cieplnej do wyboru: Light, Medium i Warm. 

Kołdra puchowa Botanic- najnowszy model kołdry puchowej oraz najlżejszy. Wykonana z nowoczesnej tkaniny Micro Tencel pochodzenia botanicznego. Wypełnienie stanowi 100% polski biały puch gęsi. Dodatkowo seria Crystal została ozdobiona haftowanym, niebieskim- znakiem firmowym Paradies. Dostępna w 3 wariantach izolacji cieplnej do wyboru: Light, Medium i Warm. 

Kołdra puchowa Diamond- najbardziej luksusowa seria dla najbardziej wymagającego klienta. Wypełnienie stanowi 100% polski biały puch gęsi, pokrycie zewnętrzne 100% naturalny niemiecki jedwab. Dostępna w 3 wariantach izolacji cieplnej do wyboru: Light, Medium i Warm. Ekskluzywny charakter tej serii podkreśla kryształkowe serduszko Swarovskiego- logo Paradies. Specjalna struktura kasetonowa z murem wewnętrznym o wys 2cm zapobiega powstawaniu tzw. zimnych pól dzięki równomiernemu rozprowadzeniu puchu.

Dobrej jakości kołdry czy poduszki mogą okazać się idealnie trafionym prezentem nadchodzącej zimy. Myśląc ciepło o naszych najbliższych podarujmy im przemyślany i z pewnością bardzo przydatny prezent.

Zobacz naszą pełną ofertę kołder i poduszek Paradies:

SalonSnu.pl/cała oferta Paradies

SalonSnu.pl/kołdry puchowe-Paradies

SalonSnu.pl/poduszki Paradies

 

 

 

 

  Opublikowano