Firma Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław

Meble Drzazga to wrocławska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dzięki zdobytym przez ten czas kompetencjom mogą zaoferować swoim klientom najwyższej jakości meble. Firma Meble Drzazga to gwarancja profesjonalnego oraz indywidualnego podejścia do każdej osoby. Droga do posiadania wymarzonych mebli rozpoczyna się od spotkania, z którym omawiane są szczegóły projektu.

Meble kuchenne na wymiar Wrocław

Meble kuchenne na wymiar Wrocław fot.1

Następnie dokonywane są szczegółowe obliczenia w pomieszczeniach, w których ma znaleźć się zabudowa meblowa. Podpisywana jest umowa, a w ostatnim etapie wykwalifikowani pracownicy montują meble. Firma posiada w ofercie projektowanie kuchni na wymiar. Wszystko zależy od oczekiwań klienta i jego wyobraźni.

Meble kuchenne na wymiar Wrocław

Meble kuchenne na wymiar Wrocław fot.2

Zajmują się również meblami łazienkowymi i biurowymi. Oprócz tego, że spełniają swoją podstawową rolę, to muszą się także doskonale prezentować. Dodatkowo Meble Drzazga może również zamówić, dostarczyć i zamontować sprzęt AGD. Wszystko dostosowane do potrzeb klienta. Wrocławska firma posiada dużo szerszą ofertę, z którą warto się zapoznać, aby zapewnić sobie najwyższej jakości usługę.

Meble Drzazga

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7471695643
REGON
022084741
Siedziba

ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław

  • Firma Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław
  • Firma Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław