Firma Energotel Elektryk Warszawa

elektryk Warszawa

Energotel to firma, która od lat działa na rynku usług energo-elektrycznych i telekomunikacyjnych. Powstała w 1998 roku i posiada referencje od spółdzielni mieszkaniowych, ZUSu, szkół publicznych, a nawet Urzędu Skarbowego w Warszawie.

W jej ofercie znajdują się remonty instalacji elektrycznych, telekomunikacyjnych i telewizyjnych, budowa elektrycznego oświetlenia ulic, placów i parków, badania odbiorcze maszyn i urządzeń, projektowanie i wykonywanie instalacji odgromowych, badania transformatorów i urządzeń elektrycznych, pomiary natężenia światła, wykonywanie protokołów zgodności oraz sporządzanie protokołów po pomiarowych wraz z zaleceniami.

Pracownicy firmy mają wszystkie wymagane uprawnienia, a także certyfikaty w zakresie instalatorstwa i pomiarów elektrycznych. Realizowane elektroinstalacje, jak i prace pomiarowe są zgodne z najnowszymi normami i aktami prawnymi obowiązującymi zarówno w Polsce, jak i w Unii Europejskiej. Firma korzysta jedynie z certyfikowanych mierników do pomiarów.

Energotel Elektryk Warszawa

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8821939001
REGON
020642326
Siedziba

Al. Prymasa Tysiąclecia 62
01-424 Warszawa

  • Firma Energotel Elektryk Warszawa