Firma Senator – meble na wymiar Wrocław

meble na wymiar WrocławSenator to doświadczona wrocławska firma zajmująca się tworzeniem mebli na wymiar. Zatrudnieni w jej specjaliści tworzą wyposażenie meblowe od ponad 20 lat, co przekłada się na wysoką jakość ich produktów oraz tysiące zadowolonych klientów. W ofercie firmy znajdują się szafy na wymiar, które mogą przyjmować nowoczesny lub klasyczny design.

Stanowią doskonałe rozwiązanie do niewielkich i niewymiarowych wnętrz. Sprawdzą się w sypialni, przedpokoju, a nawet w salonie. Specjaliści z firmy Senator tworzą szafy przesuwne, które pozwalają na oszczędność miejsca. Tego typu meble są niezwykle funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie.

Fachowcy z firmy meblarskiej produkują szafy wnękowe, które mogą zostać umiejscowione w różnych miejscach, włącznie z pomieszczeniami o pochyłym suficie. Każdy z wyżej wymienionych elementów wyposażenia wnętrz jest tworzony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do ich produkcji wykorzystuje się tylko wysokiej klasy materiały, co ma przełożenie na ich wysoką trwałość i nienaganną estetykę.

Meble Senator

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8981027148
REGON
930210370
Siedziba

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

  • Firma Senator – meble na wymiar Wrocław