P.G. GROUP Wrocław – obróbki blacharskie na zamówienie

Firma PG Group Sp. z. o. o zajmuje się usługami związanymi z obróbką i sprzedażą metali nieżelaznych i stali. Wśród usług oferowanych przez firmę znajdziemy wykrawanie, gięcie, cięcie laserowe, zaginanie i perforację. Dla firmy najważniejszy jest klient, dlatego usługi zawsze wykonywane są zgodnie ze wszystkimi wymaganiami klienta, a produkowane produkty są najwyższej jakości.

Obróbki blacharskie Wrocław

Obróbki blacharskie Wrocław fot.1

W tym celu przedsiębiorstwo używa najnowszych technologii. Do wykrawania i perforacji używana jest innowacyjna wykrawarka młoteczkowa, która umożliwia wykrawanie blachy w 3 płaszczyznach, oraz wykonuje perforację w rozmaitych kształtach. Do cięcia laserowego wykorzystywana jest maszyna dwugłowicowa, łączącą w sobie parametry tradycyjnej i laserowej wycinarki.

Obróbki blacharskie Wrocław

Obróbki blacharskie Wrocław fot.2

W przypadku gięcia używa się prasy krawędziowej, która gwarantuje precyzyjne wykonanie elementów. Natomiast do zaginania wykorzystywana jest nowoczesna zaginarka, która umożliwia wykonać skomplikowane i wymagające prace, które nie są możliwe do wykonania na prasie krawędziowej.
Wykorzystywanie tych wszystkich nowoczesnych urządzeń sprawia, że każdy oferowany produkt powstaje na indywidualne, konkretne zamówienie.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8961302657
REGON
932645847
Siedziba

Nowa Wieś Wrocławska
ul. Relaksowa 41
55-080 Kąty Wrocławskie

  • P.G. GROUP Wrocław – obróbki blacharskie na zamówienie
  • P.G. GROUP Wrocław – obróbki blacharskie na zamówienie