Pompy membranowe z oferty sklepu internetowego Kielo.pl

Systemy pompowe i dozujące zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danej osoby. Tylko dzięki temu można zapewnić sobie maksymalną wygodę i funkcjonalność. Jeżeli potrzebne jest Wam wsparcie przy wyborze takich systemów, koniecznie musicie się do nas zgłosić.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.1

Kielo to firma z wieloletnim stażem na rynku, ciesząca się zaufaniem wśród klientów. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, ponieważ chcemy żebyście czerpali maksimum możliwości z produktów przez nas oferowanych. Poznajcie pompy beczkowe, dozujące, wirowe, śrubowe, membranowe. A to tylko część produktów, które posiadamy w swojej ofercie.

pompa membranowa

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo.pl fot.2

Jesteśmy w stanie zapewnić Wam także dostęp do pompy do oleju, do zasad, do kwasów, itd. Oprócz pomp, możecie u nas również szereg innych akcesoriów, jakie będą dopasowane do nich. Macie jakiekolwiek pytania? Dzwońcie lub piszcie do nas. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i nie pozwolimy, żeby po Waszej głowie chodziły jakiekolwiek wątpliwości. Zaufajcie Kielo a na pewno nie pożałujecie.

Kielo Systemy Pompowe

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7352858145
REGON
122961742
Siedziba

ul. Kokoszków 24A
34-400 Nowy Targ

  • Pompy membranowe z oferty sklepu internetowego Kielo.pl
  • Pompy membranowe z oferty sklepu internetowego Kielo.pl