Rolety antywłamaniowe – oferta Profi-Rol Sebastian Sieczka Wrocław

rolety antywłamaniowe wrocławFirma Profi-Rol z Wrocławia zajmująca się sprzedażą, doradztwem i montażem wysokiej klasy osłon okiennych. W ofercie firmy znajdują się m.in.: rolety wewnętrzne, rolety zewnętrzne, żaluzje poziome oraz pionowe. Ponadto swoim klientom oferuje również możliwość zakupu rolet materiałowych i moskitier. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych, firm oraz instytucji.

Firma z powodzeniem realizowała montaż osłon okiennych m.in.: w Politechnice Wrocławskiej, Hotelu B&B Wrocław Centrum, Ośrodku Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.Szeroki wybór żaluzji i rolet sprawia, że każdy klient znajdzie tu odpowiedni rodzaj osłon okiennych dla siebie. Tego typu rozwiązania są nie tylko funkcjonalne, ale pełnią też funkcje dekoracyjne.

Profi-Rol realizuje zlecenia kompleksowo od pomiaru, poprzez projekt, dobór odpowiednich materiałów, a kończąc na montażu. Zamówienia realizowane są na terenie Wrocławia i okolic. Doświadczeni pracownicy zapewniają fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nowoczesne rozwiązania, terminowość i kompetentna obsługa to atuty firmy.

Profi-Rol Sebastian Sieczka

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971670032
REGON
021819057
Siedziba

ul. Głogowska 24/18
53-621 Wrocław

  • Rolety antywłamaniowe – oferta Profi-Rol Sebastian Sieczka Wrocław