Salon bowArte Home Wrocław – meble vintage

Firma bowArte świadczy usługi z zakresu sprzedaży mebli wysokiej jakości, które świetnie sprawdzą się do urządzenia wnętrz domów, mieszkań oraz biur. Oferta sprzedażowa dotyczy biurek, foteli, krzeseł, lamp, narożników, regałów oraz wielu innych unikatowych mebli, pochodzących przeważnie od sprawdzonych, polskich producentów.

meble vintage wrocław

Meble vintage - bowArte Home Wrocław fot.1

Specjaliści do spraw sprzedaży w firmie bowArte świadczą kompleksową pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego wyposażenia do wnętrza, tak aby otoczenie w którym przebywamy było skrojone pod indywidualne potrzeby. Dzięki ofercie firmy bowArte można urządzić swój dom lub mieszkanie w nowoczesnym, a także funkcjonalnym stylu.

meble vintage wrocław

Meble vintage - bowArte Home Wrocław fot.2

Firma zajmuje się sprzedaż mebli, jedynie od sprawdzonych producentów. których produkty przeznaczone są do wyposażenia takich pomieszczeń jak salon, sypialnia, pokój dziecka, gabinet czy garderoba. W ofercie, jaką ma do zaproponowania sklep internetowy z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W bowArte oferta jest industrialna, a przy tym różnorodna, dzięki czemu każdy będzie w stanie urządzić swoje cztery ściany.

bowArte Home

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
5531630558
REGON
383084129
Siedziba

ul. Powstańców Śląskich 7A
53-332 Wrocław

  • Salon bowArte Home Wrocław – meble vintage
  • Salon bowArte Home Wrocław – meble vintage