Serwis telefonów Wrocław firma ForceGSM

Serwis telefonów ForceGSM umożliwia naprawę wszelkich urządzeń mobilnych – od telefonów komórkowych aż po laptopy. Usługi świadczone są od 2009 roku, dbając przez cały czas o zadowolenie wśród klientów. We Wrocławiu, znajduje się kilkanaście takich punktów serwisowych, w których możesz zostawić swoje urządzenie do naprawy. Salony są otwarte od wczesnych godzin aż do wieczora.

serwis telefonów Wrocław

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

Ponadto punkty oferowanych usług są rozmieszczone w takich miejscach, aby klienci mieli jak najlepszy dojazd. Obecnie serwisy nie znajdują się tylko we Wrocławiu. To sieć, która znacznie się rozrosła, obejmując dosyć sporą część południowo-zachodniej Polski. Prace wykonywane są przez najlepszych fachowców w tej branży przy pomocy najnowocześniejszych sprzętów oraz najwyższej jakości części serwisowych.

Co więcej, oferowane są ekspresowe naprawy, które są wykonywane nawet tego samego dnia na miejscu. Takie typowe usterki są likwidowane na poczekaniu, w czasie nie dłuższym niż pół godziny. Dużą zaletą jest prowadzony serwis wysyłkowy, przez co nie musisz wychodzić z domu. Ponadto każda naprawa wiąże się z wydaniem telefonów zastępczych oraz udzieleniem gwarancji serwisowej.

ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8842510527
REGON
021020124
Siedziba

ul. Hallera 52
50-984 Wrocław

  • Serwis telefonów Wrocław firma ForceGSM