Sklep WinRol – żaluzje drewniane Bydgoszcz

Winrol to wrocławska firma zajmująca się kompleksowo usługami ocieniania okien. Oferta sprzedażowa obejmuje produkty takie jak żaluzje, rolety i firany wykonywane na zamówienie. Winrol przeprowadza klientów przez wszystkie etapy realizacji, od doradztwa poprzez zdjęcie odpowiednich pomiarów, wycenę, aż do finalizacji zlecenia. W asortymencie firmy, oprócz klasycznych wzorów znajdują się modele bardziej nowoczesne, dostosowane do potrzeb indywidualnych zleceniodawców np. rolety dachowe, rolety rzymskie czy żaluzje plisowane.

żaluzje drewniane bydgoszcz

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.1

Firma szczyci się również najwyższą jakość materiałów, dlatego w swojej ofercie umieszcza produkty z naturalnych surowców takie jak żaluzje drewniane czy bambusowe. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i wymiarach spodobają się amatorom stylu eko.

żaluzje drewniane bydgoszcz

Żaluzje drewniane ze sklepu WinRol fot.2

Dodatkowo na firmowej stronie internetowej znajduje się poradnik, jak użytkować i odpowiednio konserwować tego typu żaluzje oraz zakładka z przykładowymi realizacjami. Wszystkie produkty i usługi są objęte 2-letnią gwarancją jakości.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
REGON
022023461
Siedziba

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

  • Sklep WinRol – żaluzje drewniane Bydgoszcz
  • Sklep WinRol – żaluzje drewniane Bydgoszcz