Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska

Wiązar Polska to rodzinna firma, która specjalizująca się w dostarczaniu prefabrykowanych konstrukcji dachowych dla budowli przemysłowych, mieszkalnych i rolniczych. Założycielami firmy są bracia - Maksymilian i Hubert Wychowanek, którzy są wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu budowania dachów. Wiązar Polska zdobyło bezcenne doświadczenie, które zaowocowało zdobyciem ugruntowanej pozycji na rynku.

Wiązary dachowe

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Wiązary wykonywane są z klasyfikowanego drewna C-24, którego stopień wilgotności wynosi 18%. Drewno iglaste importowane jest z Niemiec i Skandynawii. Klienci mają pewność, że drewno jest trwałe gdyż jest suszone komorowo - tym samym nie ma mowy o wystąpieniu grzybów czy insektów.

Wiązary dachowe

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Dodatkowo specjaliści wykonują kompleksową usługę montażu konstrukcji. Każde zamówienie realizowane jest w oparciu o indywidualne wytyczne klientów. Wszystkie oferowane produkty objęte są okresem gwarancyjnym. Wiązar Polska to znana marka w świecie budownictwa, która dostarcza najwyższej jakości konstrukcje dachowe.

Wiązar Polska

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
1230537879
REGON
011059223
Siedziba

ul. Ceramiczna 4
58-130 Żarów

  • Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska
  • Wiązary dachowe produkcji firmy Wiązar Polska