Okiennice wewnętrzne Shutters

Shutters Bydgoszcz - Agalla Firany
Shutters Bydgoszcz – Agalla Firany
Okiennice wewnętrzne drewniane wykonane są z specjalnie wyselekcjonowanego drewna teakowego, cedrowego, lipowego oraz  kompozytu drewna.
Nasze okiennice drewniane wyposażone są w ruchome lamele, dzięki czemu możesz regulować ilość światła, jaką chcesz wpuścić do pomieszczenia,  poprzez mechanizm zewnętrzny, ukryty lub elektryczny.
Okiennice wewnętrzne Shutters http://www.agalla.pl/shutters składają się z paneli (jeden, lub więcej w zależności od konkretnego rozwiązania). Panele natomiast składają się z ramiaka oraz ruchomych  lameli o różnych szerokościach  ustawianych pod zmiennym kątem.
 
OKIENNICE
Okiennice drewniane Shutters mogą być otwierane na cztery sposoby: rozwierane, składane, przesuwne lub przesuwno składane oraz w szczególnych przypadkach montowane na stałe.  Każde z tych rozwiązań to niebywały design i estetyka.
 
OKIENNICE WEWNĘTRZNE
Okiennice wewnętrzne, to nowoczesne produkty osłonowe, przeznaczone do długoletniego użytkowania. Swoją wytrzymałość zawdzięczają użyciu najlepszych materiałów oraz technologicznych innowacji. Sprawdzają się zarówno w porze letniej jak rónież zimowej. Jeśli zależy Ci na oryginalnym wystroju wnętrze, okiennice wewnętrzne będa najlepszym wyborem.
ZALETY OKIENNIC WEWNĘTRZNYCH:
  • okiennice znacząco poprawią klimatyzację pomieszczeń w upalne dni,
  • zimową porą,dzięki zastosowaniu shuttersów zmniejszysz rachunki za ogrzewanie,
  • dzięki skutecznej izolacji ciepła, postawisz barierę hałasowi z zewnątrz,
  • Twój dom zyska na intymności gdy wybierzesz okiennice drewniane,
  • wyciemnisz pomieszczenie kiedy będziesz tego potrzebował, np. do seansu filmowego,
  • montując okiennice zyskasz oryginalny wystrój wnętrza.
  Opublikowano