Prawdziwy luksus zaczyna się od Estate… KomfortSnu.pl

Mamy zaszczyt przedstawić ponadczasową elegancję oraz wieloletni kunszt w oparciu o tradycję.

Materace Stearns & Foster Estate™ to inspiracja amerykańskim dziedzictwem od 165 lat.

Z zamiłowania do tradycji poprzez rękodzieło oraz wykonanie ze starannie wyselekcjonowanych, tylko najlepszych materiałów przyczyniło się do powstania najwyższej klasy materaców. Jednym z nich jest właśnie „Estate”…

Materac Stearns & Foster Estate™  to połączenie nowego wymiaru elegancji wraz z niebywałym komfortem. Materace z tej linii w całości wykonane zostały z najbardziej ekskluzywnych materiałów zaczynając od powierzchni materaca poprzez jego warstwy a kończąc na luksusowym wykończeniu. Każdy centymetr materaca Stearns & Foster Estate™, taki jak haftowany kwiat lilii, jest przykładem ponadczasowego stylu i klasycznego komfortu.

Materiały jakie zostały użyte do produkcji luksusowych materacy to przede wszystkim najwyższej jakości: bawełna, wełna, jedwab oraz kaszmir. Jeżeli chodzi o stabilne i komfortowe podparcie nie mają sobie równych, miękkie, a co zaskakujące podwójne sprężyny kieszeniowe wykonane ze stopu tytanu, w których zewnętrzna dopasowuje się i otula ciało, natomiast wewnętrzna stanowi stabilne podparcie. Dopełniającym oraz bardzo ważnym elementem wpływającym na niebywałą jakość tych materacy jest zastosowanie żelowych pianek stanowiących idealne dopasowanie a ich właściwości pozwalają uzyskać, optymalnie chłodne środowisko snu.

Detale… drobne a jakże cenne i ważne elementy wpływające na jakość tych luksusowych materacy to przede wszystkim ręczne pikowania od góry do dołu materaca, zapobiegające przesuwaniu się wewnętrznych warstw. System kanalików wentylacyjnych z litego mosiądzu ułatwiający cyrkulację powietrza wewnątrz materaca.

Nieustanne zaangażowanie, ciągłe doskonalenie, inspiracja dziedzictwem oraz poszanowanie do tradycji mają ogromny wpływ na wyjątkową jakość tych materacy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi produktu: SalonSnu.pl/Luksusowy materac Stearns&Foster Estate/najlepsza oferta

 

 

  Opublikowano