Puchowe otulenie- wybieramy poduszkę- KomfortSnu.pl

Niezbędnikiem każdej cieplutkiej kołdry jest dobrze dopasowana poduszka. Tylko tak zgrany duet jest w stanie pomóc nam przetrwać ten zimowy czas.

Poduszka… Jak znaleźć tą odpowiednią wśród szerokiej oferty dostępnych produktów? Postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego.

Poduszki dzielą się na puchowe oraz półpuchowe. Zazwyczaj są to  jednokomorowe oraz trzykomorowe. Wewnątrz takiej poduszki zróżnicowany jest podział wypełnienia na warstwy środkowe i zewnętrzne.

W poduszkach trzykomorowych wypełnienie środka stanowi półpuch, natomiast zewnętrzne komory są wypełnione puchem w zróżnicowanym stopniu gęstości dla odpowiedniego rodzaju poduszki. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie poduszki w idealnym kształcie, bez efektu zapadania się. Półpuch jest sprężysty, nie wyczuwalny a umieszczony w środku doskonale podtrzymuje poduszkę. Poduszki jednokomorowe- posiadają wypełnienie umieszczone docelowo wewnątrz, w jednej komorze. Odpowiednia ilość materiału wypełnienia stanowi optymalne podparcie dla głowy, kręgosłupa.

Poduszki puchowe i półpuchowe są lekkie, sprężyste, wykonane z wysokiej jakości puchu są przewiewne i oddychające. Są antyalergiczne, nie uczulają. Ponad to są starannie selekcjonowane, poddawane procesowi dezynsekcji. Tylko czysty puch, jest gwarancją czystości i nieskazitelności.

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniej poduszki? Tak jak w przypadku kołdry- wagą, im lżejsza tym lepiej. Sprawdzamy również poszycie na dotyk, czy nie są wyczuwalne ostre krawędzie wystające z poszewki. Każdą poduszkę tak jak i kołdrę bez względu na rodzaj wypełnienia zaleca się co kilka miesięcy odświeżyć. W przypadku poduszek z puchu nie polecamy czyszczenia na własną rękę. Sprawdzonym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firm zajmujących się czyszczeniem. Ma to istotne znaczenie szczególnie dla alergików.

Poduszka Tessa- optymalna sprężystość, poduszka posiada trzy komory wypełnienia, komora środkowa wypełniona jest półpuchem 15%, natomiast zewnętrzne puchem gęsim 90%.

 

 

 

 

Poduszka Crystal- miękka, idealna dla osób preferujących niższe podparcie, poduszka posiada trzy komory wypełnienia, komora środkowa wypełniona jest półpuchem 30%, natomiast zewnętrzne puchem gęsim 90%.

 

 

 

 

Poduszka Lorena- klasyczna, jednokomorowa, wypełniona półpuchem gęsim 30%.

 

 

 

 

Poduszka Diamond- najbardziej luksusowa poduszka puchowa, tkanina jedwabna ozdobiona eleganckim motywem na poszyciu zewnętrznym,poduszka posiada trzy komory wypełnienia, komora środkowa wypełniona jest półpuchem 60%, natomiast zewnętrzne puchem gęsim 100%.

 

 

 

 

Dobrej jakości kołdry czy poduszki mogą okazać się idealnie trafionym prezentem nadchodzącej zimy. Myśląc ciepło o naszych najbliższych podarujmy im przemyślany i z pewnością bardzo przydatny prezent.

Pełną ofertę produktów Paradies znajdziesz poniżej:

SalonSnu.pl/poduszki-Paradies

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel: 52 349 33 70

e-mail: sklep@salonsnu.pl

https://salonsnu.pl/kontakt

 

 

 

 

  Opublikowano