Stelaż Tempur Zero G Curve – wyprzedaż z ekspozycji- KomfortSnu.pl

Stan nieważkości za dotknięciem jednego przycisku!…

Innowacyjny stelaż Tempur Zero G Curve to połączenie niebywałego komfortu za dotknięciem jednego przycisku… czy to jest możliwe?okazuje się, że TAK! Stelaż ten dopasowuje się do ciała po naciśnięciu odpowiedniej funkcji na pilocie jaką jest „Zero G”- nic prostszego!

Okazuje się, iż oprócz tej bardzo komfortowej funkcji stelaż Tempur Zero G posiada jeszcze wiele innych zalet, a mianowicie:

Stabilne podparcie- cały kształt ciała jest idealnie dopasowany, plecy, nogi, szyja, są ułożone w odpowiedniej pozycji, idealna pozycja dla osób spędzających czas z książka w ręku lub oglądających telewizję.

Design– ergonomiczna, lekka konstrukcja, tapicerowana przewiwną warstwą materiału w górnej części stelaża, całość harmonijnie i idealnie dopasowuje się do krzywizn materaca oraz naszego ciała, stanowiąc spójną całość.

Efekty specjalne- szereg dodatkowych funkcji takich jak masaż falami dźwiękowymi o niskiej częstotliwości poprzez delikatne wibracje, daje możliwość odprężenia wprowadzając w stan relaksu. Oświetlenie led oraz bezprzewodowy pilot radiowy.

A na sam koniec mamy dla Was krótki filmik:

Produkt dostępny w naszym salonie od ręki: SalonSnu.pl/stelaż Zero G Curve/wyprzedaż

https://salonsnu.pl/kontakt

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel:

52 349 33 70

e-mail: sklep@salonsnu.pl

  Opublikowano