Tempur w domu… czyli wygodne akcesoria – KomfortSnu.pl

Z przyjemnością mamy okazje zaprezentować kilka drobnych a jednocześnie bardzo przydatnych gadżetów podnoszących komfort w naszym domu. Banalne czynności jakie wykonujemy w domowych warunkach z czasem mogą powodować wyczuwalne dolegliwości. Praca za biurkiem, siedzenie na krześle z książka w ręku lub po prostu niewygodny fotel sprawiają, iż  odczuwamy różne dolegliwości związane z bólem pleców. Firma Tempur znalazła idealne rozwiązanie dla każdego, a oto kilka produktów jakie chcielibyśmy polecić:

Poduszka Tempur PC– wykonana z innowacyjnego materiału Tempur, to idealne rozwiązanie dal wszystkich osób spędzających długie godziny w pozycji siedzącej np. pracujących w domu przy komputerze. Taka opcja jest doskonałym rozwiązaniem gdyż w naturalny sposób odciąża nasz kręgosłup tym samym  poprawiając sylwetkę. Poduszka profilowana jest na kształt trójkąta dzięki czemu wypycha naszą miednicę do przodu co automatycznie przywraca kręgosłupowi pozycje wyprostowaną.

Oparcie Tempur-  posiada anatomiczny kształt z regulacja wysokości, idealnie dopasowuje się do wygięcia kręgosłupa, redukcja nacisku dzięki właściwościom materiału Tempur.

Poduszka Tempur na krzesło-pozwala na wygodne siedzenie przez długi czas, może swobodnie być użytkowana na każdym krześle, wykonana z materiału Tempur zapewni równomierne i bardzo dobre podparcie, oraz wyjątkowy komfort.

Produkty marki TEMPUR możecie zobaczyć na naszej stronie: SalonSnu.pl/akcesoria Tempur/Tempur w domu

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel: 52 349 33 70

e-mail: sklep@salonsnu.pl

https://salonsnu.pl/kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Opublikowano